I Mistrzostwa Night Runners w półmaratonie

Nie opadł jeszcze kurz po I Mistrzostwach Night Runners w biegu przełajowym na dystansie 5 km, a mamy dla Was kolejną propozycję odnośnie pościgania się z pozostałymi biegaczami w żarówiastych koszulkach :) 

Wielu z Was przygotowuje się do pierwszego startu w półmaratonie, część wiosną pokona kolejne połówki, więc każdy będzie miał okazję przygotować się do kolejnego święta biegowego w drużynie Night Runners - podczas II Biegu Lwa w Tarnowie Podgórnym odbędą się I Mistrzostwa Night Runners w półmaratonie! :)


Zapisy na bieg startują już 11 marca z limitem 1000 uczestników. Podczas biegu odbędą się również mistrzostwa Drużyny Szpiku, więc organizatorzy spodziewają się szybkiego zakończenia zapisów.

Poniżej skrócone informacje o biegu:
Termin: 26 maja 2013 r. godz. 14:00
Start: ul. 23 października (w okolicy stadionu)
Trasa: 3 pętle ulicami miasta (trasa atestowana, identyczna jak w zeszłym roku)
Trasa biegu

Zgłoszenia: od 11 marca poprzez formularz na stronie www.bieglwa.pl
Opłata startowa: każdy uczestnik może wybrać jeden z dwóch pakietów:
Pakiet Standard:
Pakiet Premium:
Pakiet Standard zawiera:
Pakiet Premium zawiera:
Nagrody: poza nagrodami za miejsca w klasyfikacji ogólnej, wiekowej będą jeszcze klasyfikacje dla 3 najlepszych kobiet i 3 najlepszych mężczyzn w klasyfikacji Night Runners 

W celu zgłoszenia do udziału w klasyfikacji drużynowej niezbędne będzie wpisanie w formularzu zgłoszeniowym Night Runners jako drużyny oraz przesłanie maila na kontakt@nightrunners.pl z imieniem, nazwiskiem i rokiem urodzenia. 

Do biegu jest jeszcze trochę czasu, więc będziemy usilnie pracowali nad jak najlepszymi atrakcjami towarzyszącymi I Mistrzostwom Night Runners w półmaratonie - o wszystkim będziemy informować Was na bieżąco.
Start I Biegu Lwa

Więcej informacji o biegu będzie na stronie www.bieglwa.pl już od 11 marca. W zeszłym roku kilku z nas startowało w pierwszej edycji i każdy może wyrazić pozytywne opinie o tym biegu :)

Zachęcamy do jak najszybszych zapisów!!  Zgłoszenia mogą się szybko skończyć, a nie chcielibyśmy aby kogoś z Was ominęła ta impreza.