10km Szpot Swarzędz - the best Night Runner (vol. 4)

Dzisiejszy bieg w Swarzędzu był już czwartym biegiem w naszej rywalizacji i tym razem na linii startu stawiły się 42 osoby biegnące jako Night Runners. Trasa reklamowana była jako szybka i pomimo kilku krótkich, ostrych podbiegów po raz kolejny posypały się życiówki biegaczy w żarówiastych koszulkach. Bieg był już 4. biegiem z aktualnej listy 10. biegów zaliczanych aktualnie do rywalizacji.
Night Runners po biegu (w niepełnej obsadzie)
Poniżej wyniki z dzisiejszego biegu:
Podsumowanie wyników po czterech biegach:
  1. Klasyfikacja generalna mężczyzn
  2. Klasyfikacja generalna kobiet
W klasyfikacji uwzględniłem osoby, które zgłosiły się na maila z prośbą o uzupełnienie brakujących startów w poprzednich biegach w rywalizacji. Dodatkowo wprowadziłem na początku tabeli dodatkową kolumnę z miejscem po poprzednim biegu. W pierwszej kolumnie widoczne jest aktualne miejsce w klasyfikacji wraz z informacją o awansie lub spadku w klasyfikacji (zielone tło - awans, czerwone - spadek). 

W rywalizacji po dzisiejszej aktualizacji lista powiększyła się łącznie o kolejne 14 nazwisk i obecnie w ramach rywalizacji bierze udział już równe 100 osób!!! :) Co ciekawe w dalszym ciągu utrzymuje się wysoki udział kobiet - aż 39 przedstawicielki piękniejszej strony Night Runners ukończyły przynajmniej jeden bieg z rywalizacji. :) Jeśli chodzi o nowe osoby w rywalizacji, to zgodnie z wcześniejszymi informacjami nie uzupełniałem ich poprzednich biegów w rywalizacji ze względu na brak wcześniejszego zgłoszenia. 

Kolejny bieg w rywalizacji już za dwa tygodnie w Tarnowie Podgórnym (26 maja) na Mistrzostwach Night Runners w półmaratonie (zapisane 63 osoby!!), a kolejny to półmaraton w Grodzisku Wielkopolskim (9 czerwca), na który zapisanych jest w chwili obecnej 25 osób, więc bieg ten oficjalnie zostaje wpisany do rywalizacji.

Jeśli chcecie dołączyć kolejne biegi do rywalizacji to śmiało zachęcam do wysyłania zgłoszeń na maila rywalizacja@nightrunners.pl