środa, 26 marca 2014

Majówka z Trenerem Kadry LA

Od dłuższego czasu z grupa Night Runners współpracuje Trener Kadry Narodowej bloku wytrzymałości Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Paweł Grzonka. Wielu z Night Runners dzięki planom treningowym przygotowanym przez Pawła przebiegło swój pierwszy półmaraton oraz maraton. Tym razem zdecydowaliśmy się zaprosić Was do udziału w wspólnym obozie biegowym w górach. Jednak niech Was nie przeraża miks słów obóz + góry, gdyż Paweł tak rozpisał treningi, by każda osoba, która jest w stanie przebiec 10 km mogła pojechać z nami do Szklarskiej Poręby. Paweł jedzie z nami, co daje nam gwarancje profesjonalizmu treningów, a także zapewni indywidualne konsultacje w zakresie zarówno techniki biegu jak i środków treningowych.

Nasz wyjazd wspiera producent naturalnych odżywek dla sportowców - Agisko, więc będziemy mogli skorzystać z batonów oraz żeli tej marki w trakcie treningów.
Szczegóły dotyczące wyjazdu znajdziecie na wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/818416881507342/

2 komentarze:

  1. Wyjazd świetny, cena rewelacyjna... Problem jedynie w tym że 04.05 startuję w Wings For Life także te ostatnie dni wolałbym przeznaczyć jednak na odpoczynek... Ale jeśli będzie powtórka z rozrywki to bardzo chętnie się zapiszę!

    OdpowiedzUsuń
  2. Imprez biegowych tyle, że zawsze pozostaje kwestia wyboru. Ale od przybytku głowa nie boli;)
    Jeśli wyjazd się powiedzie to na pewno będziemy powtarzać tego typu atrakcje

    OdpowiedzUsuń